Hakkımızda

“Geleceğin dili yazılımdır !“

AZS Soft , genç mühendis ekibi ile yazılım sektöründe en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Çalışma düzenimiz , hizmet vereceğimiz sektör en iyi şekilde analiz edilir.Analiz sonuçunda elde edilen veriler üzerinde istişare edilir. İstişare sonuncunda ,yazılımı ekibimiz bu hizmet alanına hangi yazılımsal çözümü kullanacağını belirler. Yazılım ekibi projeyi tamamladıktan sonra , hizmet ortamında yazılım testleri yapılır.Testler başarılı sonuçlanırsa hizmet bu alanda kullanılır.

AZS Soft olarak amaçımız müşteri memnuniyetidir.

BİZE YAZIN
0
+
Uzman Ekip
0
+
Müşteri
0
Proje

Müşteri Odaklı

Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini anlamanın ötesine geçerek müşterilerimizin dünyasını daha geniş bir perspektiften görmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin dünyaya nasıl baktıklarını, özlemlerini hayallerini ve değerlerini öğrenip, en kaliteli ürün ve hizmetleri onlara sunmayı amaçlıyoruz.

Müşterilerimize değer veriyoruz:
• Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini
• Müşterinin bakış açısı
• Müşterinin hayalleri ve değerleri

Misyon

Yakın gelecekte “Avrupa’nın Yazılım Üssü” olacağını düşündüğümüz ülkemizde, Web Uygulama geliştirme ve Mobil Uygulama geliştirme alanında en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmet anlayışımız ; iş hayatımızda ve günlük yaşamımızda kolaylık sağlamak amacı ile  kaliteli, verimli, sonuç odaklı teknolojik yazılım çözümlerini müşterilerimize sunarak, yazılım alanında yenilikler üretmeyi hedeflemekteyiz.

Vizyon

Dünya’ya yazılım ihraç edebilmek:

• Belirlediğimiz hizmet alanlarında en iyi yazılım firması olmak
• Türkiye de en iyi ve kalite yazılım üretebilmek.
• Dünya’ yazılım ihraç edebilmek
• Yerli ve Mili yazılım geliştirmek

İnsan hayatını kolaylaştırmaya yönelik teknolojileri ve yazılımları kullanarak, ülkemizde ve dünyada çözüm sağlayan sayılı firmalar arasında yer almaktır.

Dünyada teknolojilere ve yazılımlara katkı sağlayan, çözüm üreten bir Türk firması olma hedefiyle, günlük hayatımızı şekillendiren diğer teknolojiler ile entegrasyonu sağlayarak birçok ilke imza atmayı amaçlamaktadır.

AZS Software

Yazılım çözümleri alanında ihtiyaçlarınızı her zaman bize yazın.Uzman ekibimiz kısa sürede size dönüş yapacaktır.